15 pin LVDS EDP DF36A-15S-0.4V Micro Coax Kabel Assemblage Connector
gps glonass actieve antenne
gps glonass flardantenne
Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
RY
Certificering:
CE,ROHS
Modelnummer:
Contacteer ons
Verzoek om een Citaat
Productdetails
Sluiting::
DF36A-15S-0.4V
Contact Pitch::
0,4 mm-hoogte
Dienst::
Ontwerp
met een vermogen van meer dan 10 W;:
#42
Artikel::
15 pin
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal
de hoeveelheid kan onderhandeld worden
Prijs
Most favorable
Verpakking Details
PE-inwendige, kartonnen buitenkant
Levertijd
Verzonden binnen 3-9 dagen na betaling
Betalingscondities
L/C, T/T, Paypal, Western Union,
Levering vermogen
10000PCS
Productomschrijving
Parameter Beschrijving
Type Microcoaxkabelverbinding
Interface type LVDS (Low Voltage Differential Signaling)
Sockettype DF36A-15S-0,4V
Vervaardiging
Toepassing EDP (Embedded DisplayPort)
Verbindingstransmissie Mogelijk ondersteunt hogesnelheidstransmissie
Impedantieafsluiting Differentiële impedantie-matching
Performance kenmerken - Materiaal en productie van hoge kwaliteit
- Geschikt voor schermen met hoge resolutie
- Mogelijk ondersteunt hogere gegevensoverdracht
15 pin  LVDS EDP DF36A-15S-0.4V Micro Coax Kabel Assemblage Connector 0
Ons bedrijf:
15 pin  LVDS EDP DF36A-15S-0.4V Micro Coax Kabel Assemblage Connector 1
Onze voordelen:
1. Kwaliteitscontrole:de meeste producten hebben UL CE ROHS, certificaat. ISO9001:2008.
2.Low MOQ: 5pcs/10pcs/20pcs/50pcs, hangt af van verschillende artikelen.
3- Vaste levertijd: 2 tot 15 dagen, op tijd.
5. 1 jaar garantie.
6OEM/ODM-service.
7Je zult genieten:
•100% bescherming van de productkwaliteit
•100% bescherming van de op tijd verzending
•100% betalingshulp voor uw gedekte bedrag